Aktuality

30.10.2017
NESKUTEČNÝ HATTRICK PRO FC BHŠ!!!!!!!!
NÁŠ KLUB SE SVÝMI VÝSLEDKY STAL NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM MČR, MISTROVSTVÍ EVROPY I MISTROVSTVÍ SVĚTA! Gratulujeme všem našim skvělým reprezentantkám a mnohokrát děkujeme všem trenérkám!
Fotky naleznete v naší fotogalerii.
28.5.2017
Jsme opět NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM LETOŠNÍHO MISTROVSTVÍ EVROPY!!! Třikrát huráááá! :-)
25.2.2017
Již podeváté v řadě jsme NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM ROKU v ČR. Poděkování za tento nepřekonatelný úspěch patří všem trpělivým trenérkám, talentovaným dětem a skvělým rodičům!

Sportovní úspěchy v roce 2017



I. výkonnostní třída

Seniorská kategorie (věk 17 a více let)

Fitness Aerobic Team

Složení týmu: Verunka Brnková, Kája Bouzková, Jája Opršalová, Adélka Provazníková, Eliška Tipplová, Kačka Smíšková, Danča Klapálková, Kája Molíková
Trenér: Bětka Budinská, Renáta Michalovská
  • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2017, 17. - 19.10., Leiden, Nizozemí
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FISAF 2017, 6. - 8.10., Plzeň
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24.9., Praha
  • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2017, 23. - 25.5., Karlovy Vary
  • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.4., Ostrava
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 15. - 16.4., Louny
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.4., Kladno

Sportovní aerobik - trio

Složení: Kačka Sekerová, Kačka Smíšková, Eliška Fajfrlíková
Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
  • 3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2017, 17. - 19.10., Leiden, Nizozemí
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FISAF 2017, 6. - 8.10., Plzeň
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24.9., Praha
  • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2017, 23. - 25.5., Karlovy Vary
  • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 13. - 14.5., Brno
  • 3. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.4., Ostrava
  • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 15. - 16.4., Louny

I. výkonnostní třída

Juniorská kategorie (věk 14-16 let)

Sportovní aerobik - jednotlivkyně

Viktorka Prokopová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2017, 17. - 19.10., Leiden, Nizozemí
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FISAF 2017, 6. - 8.10., Plzeň
  • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2017, 23. - 25.5., Karlovy Vary
  • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 13. - 14.5., Brno
  • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.4., Ostrava
  • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 15. - 16.4., Louny
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.4., Kladno

Sportovní aerobik - trio

Složení: Dáda Kamešová, Klárka Viplerová, Barča Netušilová
Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
  • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2017, 17. - 19.10., Leiden, Nizozemí
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FISAF 2017, 6. - 8.10., Plzeň
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24.9., Praha
  • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 13. - 14.5., Brno
  • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.4., Ostrava

Fitness Aerobic team - tým I. - TOO SEXY

Složení: Lucinka Vesecká, Andrejka Provazníková, Klárka Viplerová, Dáda Kamešová, Šarlot Jančová, Barunka Netušilová, Eliška Krajíčková, Kačka Sekerová
Trenér: Bětka Budinská, Renáta Michalovská
  • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2017, 17. - 19.10., Leiden, Nizozemí
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FISAF 2017, 6. - 8.10., Plzeň
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24.9., Praha
  • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2017, 23. - 25.5., Karlovy Vary
  • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 13. - 14.5., Brno
  • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.4., Ostrava
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 15. - 16.4., Louny
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.4., Kladno

Fitness Aerobic Team - tým II. - TEAM RAIN

Složení týmu: Denda Baraníková, Terka Karbanová, Barunka Jančíková Dianka Procházková, Agátka Nováková, Barunka Svobodová, Míša Novotná
Trenér: Bětka Budinská, Anička Ondrejková
  • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2017, 17. - 19.10., Leiden, Nizozemí
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FISAF 2017, 6. - 8.10., Plzeň
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24.9., Praha
  • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2017, 23. - 25.5., Karlovy Vary
  • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 13. - 14.5., Brno
  • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.4., Ostrava
  • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 15. - 16.4., Louny

I. výkonnostní třída

Kadetská kategorie (věk 11-13 let)

Sportovní aerobik - jednotlivkyně

Nikolka Ullrichová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 4. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2017, 17. - 19.10., Leiden, Nizozemí
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FISAF 2017, 6. - 8.10., Plzeň
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24.9., Praha
  • 3. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2017, 23. - 25.5., Karlovy Vary
  • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 13. - 14.5., Brno
  • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.4., Ostrava
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 15. - 16.4., Louny
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.4., Kladno

Sportovní aerobik - jednotlivkyně

Viktorka Čedíková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 4. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FISAF 2017, 6. - 8.10., Plzeň
  • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24.9., Praha
  • 5. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 13. - 14.5., Brno
  • 5. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.4., Ostrava
  • 4. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 15. - 16.4., Louny
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.4., Kladno

Sportovní aerobik - trio I.

Složení: Johanka Vodičková, Verunka Vítková, Kristýnka Krajíčková
Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
  • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2017, 17. - 19.10., Leiden, Nizozemí
  • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FISAF 2017, 6. - 8.10., Plzeň
  • 3. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2017, 23. - 25.5., Karlovy Vary
  • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 13. - 14.5., Brno
  • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.4., Ostrava
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 15. - 16.4., Louny
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.4., Kladno

Sportovní aerobik - trio II.

Složení: Nikolka Ullrichová, Viktorka Čedíková, Nikolka Selicharová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Brenton Andreoli
  • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2017, 17. - 19.10., Leiden, Nizozemí
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FISAF 2017, 6. - 8.10., Plzeň
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24.9., Praha
  • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2017, 23. - 25.5., Karlovy Vary
  • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 13. - 14.5., Brno
  • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.4., Ostrava
  • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 15. - 16.4., Louny
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.4., Kladno

Sportovní aerobik - trio III.

Složení: Niki Truhlářová, Nela Haasová, Isabel Šroubková
Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
  • 8. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FISAF 2017, 6. - 8.10., Plzeň
  • 7. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.4., Ostrava

Fitness Aerobic Team - tým I. - JUNGLE

Složení: Kristýnka Krajíčková, Adélka Manďáková, Verunka Vítková, Lucka Brousková, Klárka Kulhánková, Neli Šnajdrová, Barunka Kratochvílová, Nikolka Truhlářová, Isabel Šroubková
Trenér: Bětka Budinská, Anička Ondrejková
  • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2017, 17. - 19.10., Leiden, Nizozemí
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FISAF 2017, 6. - 8.10., Plzeň
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24.9., Praha
  • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2017, 23. - 25.5., Karlovy Vary
  • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 13. - 14.5., Brno
  • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.4., Ostrava
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 15. - 16.4., Louny
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.4., Kladno

Fitness Aerobic Team - tým II. - ŠVÉDSKO

Složení: Natálka Capůrková, Valinka Kovaříková, Andrejka Šimáčková, Deniska Kottová Neli Haasová, Klárka Machová, Verunka Šmídová, Pavlínka Pojkarová, Jůja Hošková
Trenér: Bětka Budinská, Anička Ondrejková
  • 3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2017, 17. - 19.10., Leiden, Nizozemí
  • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FISAF 2017, 6. - 8.10., Plzeň
  • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24.9., Praha
  • 3. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2017, 23. - 25.5., Karlovy Vary
  • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 13. - 14.5., Brno
  • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.4., Ostrava
  • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 15. - 16.4., Louny
  • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.4., Kladno


I. výkonnostní třída

Dětská kategorie (věk 8-10 let)

Fitness Aerobic Team - MOVIES

Niki Šmídová, Kája Dvořáková, Klárka Vávrová, Barunka Bártů, Natálka Quittnerová, Terezka Pinkavová, Míša Maříková
Trenér: Bětka Budinská, Anna Ondrejková
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FISAF 2017, 6. - 8.10., Plzeň
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24.9., Praha
  • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 13. - 14.5., Brno
  • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 15. - 16.4., Louny
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.4., Kladno

Sportovní aerobik - trio

Niki Šmídová, Kája Dvořáková, Klárka Vávrová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Soňa Fefková
  • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FISAF 2017, 6. - 8.10., Plzeň
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23. - 24.9., Praha
  • 4. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 13. - 14.5., Brno
  • 4. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.4., Ostrava
  • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 15. - 16.4., Louny


II. výkonnostní třída

Sportovní aerobik - týmy 8 - 10 let

Inuška Ullrichová, Anička Kronbauerová, Pepina Němcová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Soňa Fefková
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 15.10., Praha
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1.10., Louny
  • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28.5., Brno
  • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23.4., Praha

Sportovní aerobik - 8 - 10 let - jednotlivkyně

Terezka Pinkavová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Brenton Andreoli
  • 7. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 15.10., Praha
  • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1.10., Louny
  • 13. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28.5., Brno