Aktuality

30.10.2017
NESKUTEČNÝ HATTRICK PRO FC BHŠ!!!!!!!!
NÁŠ KLUB SE SVÝMI VÝSLEDKY STAL NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM MČR, MISTROVSTVÍ EVROPY I MISTROVSTVÍ SVĚTA! Gratulujeme všem našim skvělým reprezentantkám a mnohokrát děkujeme všem trenérkám!
Fotky naleznete v naší fotogalerii.
28.5.2017
Jsme opět NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM LETOŠNÍHO MISTROVSTVÍ EVROPY!!! Třikrát huráááá! :-)
25.2.2017
Již podeváté v řadě jsme NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM ROKU v ČR. Poděkování za tento nepřekonatelný úspěch patří všem trpělivým trenérkám, talentovaným dětem a skvělým rodičům!

Sportovní úspěchy v roce 2016



I. výkonnostní třída

Seniorská kategorie (věk 17 a více let)

Fitness Aerobic Team - OFFSPRING TEAM

Složení týmu: Verunka Brnková, Kája Bouzková, Ellen Činková, Jája Opršalová, Adélka Provazníková, Eliška Tipplová, Lucka Štědrová, Danča Chlebnová
Trenér: Bětka Budinská, Renáta Michalovská
  • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2016, 18. - 21.10., Vídeň - Rakousko
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
  • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2016, 24. - 27.5., Karlovy Vary - ČR
  • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
  • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2. - 3.4., Semily

Sportovní aerobik - trio

Složení: Adéla Zankelová, Kačka Smíšková, Eliška Fajfrlíková
Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
  • 3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2016, 18. - 21.10., Vídeň - Rakousko
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
  • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2016, 24. - 27.5., Karlovy Vary - ČR
  • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
  • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava
  • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2. - 3.4., Semily

I. výkonnostní třída

Juniorská kategorie (věk 14-16 let)

Sportovní aerobik - jednotlivkyně

Viktorka Prokopová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
  • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2016, 24. - 27.5., Karlovy Vary - ČR
  • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
  • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2. - 3.4., Semily

Sportovní aerobik - jednotlivkyně

Kačka Sekerová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 6. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2016, 18. - 21.10., Vídeň - Rakousko
  • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
  • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
  • 5. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2016, 24. - 27.5., Karlovy Vary - ČR
  • 5. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
  • 3. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava
  • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno

Sportovní aerobik - trio

Složení: Dáda Kamešová, Klárka Viplerová, Barča Netušilová
Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
  • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2016, 18. - 21.10., Vídeň - Rakousko
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.10., Louny
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
  • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2016, 24. - 27.5., Karlovy Vary - ČR
  • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
  • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2. - 3.4., Semily

Fitness Aerobic team - tým I. - GIRL´S POWER

Složení: Lucinka Vesecká, Andrejka Provazníková, Klárka Viplerová, Sonička Fefková, Anička Činková, Barunka Netušilová, Eliška Krajíčková, Kačka Sekerová
Trenér: Bětka Budinská, Renáta Michalovská
  • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2016, 18. - 21.10., Vídeň - Rakousko
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.10., Louny
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
  • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2016, 24. - 27.5., Karlovy Vary - ČR
  • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
  • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2. - 3.4., Semily

Fitness Aerobic Team - tým II. - TEAM ZORRO

Složení týmu: Denda Baraníková, Kristinka Komárková, Šarlot Jančová, Dianka Procházková, Agátka Nováková, Barunka Svobodová, Míša Novotná, Dáda Kamešová
Trenér: Bětka Budinská, Anička Ondrejková
  • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2016, 18. - 21.10., Vídeň - Rakousko
  • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.10., Louny
  • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
  • 5. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2016, 24. - 27.5., Karlovy Vary - ČR
  • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
  • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava
  • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2. - 3.4., Semily

Fitness aerobic team - tým III. - SEVEN ROSES

Složení: Kája Molíková, Monča Křemenová, Nikča Lhotáková, Kája Šimečková, Niki Koudelková, Terka Samková, Terka Karbanová
Trenér: Laura Vassileva
  • 5. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.10., Louny
  • 6. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
  • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
  • 6. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
  • 8. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno

I. výkonnostní třída

Kadetská kategorie (věk 11-13 let)

Sportovní aerobik - jednotlivkyně

Kristýnka Krajíčková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2016, 18. - 21.10., Vídeň - Rakousko
  • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.10., Louny
  • 4. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
  • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
  • 3. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2016, 24. - 27.5., Karlovy Vary - ČR
  • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
  • 3. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava
  • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno
  • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2. - 3.4., Semily

Sportovní aerobik - trio

Složení: Viktorka Čedíková, Verunka Vítková, Kristýnka Krajíčková
Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
  • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2016, 18. - 21.10., Vídeň - Rakousko
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.10., Louny
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
  • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2016, 24. - 27.5., Karlovy Vary - ČR
  • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
  • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava
  • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno
  • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2. - 3.4., Semily

Sportovní aerobik - trio II.

Složení: Niki Truhlářová, Klárka Machová, Isabel Šroubková
Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
  • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.10., Louny
  • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
  • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
  • 4. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
  • 6. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava

Fitness Aerobic Team - tým I. - REBELKY

Složení: Anička Mrňavá, Adélka Manďáková, Barča Jančíková, Verunka Vítková, Klárka Kulhánková, Neli Šnajdrová, Barunka Kratochvílová, Denda Sladovníková
Trenér: Bětka Budinská, Anička Ondrejková
  • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2016, 18. - 21.10., Vídeň - Rakousko
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.10., Louny
  • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
  • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2016, 24. - 27.5., Karlovy Vary - ČR
  • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
  • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2. - 3.4., Semily

Fitness Aerobic Team - tým II. - KANAĎANKY

Složení: Anetka Bednářová, Lucka Brousková, Adélka Kalousová, Niki Procházková, Neli Haasová, Niki Truhlářová, Isabelka Šroubková, Klárka Machová
Trenér: Bětka Budinská, Renata Michalovská, Anička Ondrejková
  • 3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA FISAF 2016, 18. - 21.10., Vídeň - Rakousko
  • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.10., Louny
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
  • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
  • 4. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2016, 24. - 27.5., Karlovy Vary - ČR
  • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
  • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava
  • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno
  • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2. - 3.4., Semily

Fitness aerobic team - tým III. - ARGENTINA

Složení: Johanka Vodičková, Verunka Šmídová, Julinka Hošková, Pavlínka Pojkarová, Nikolka Němečková, Pavlínka Gregorová, Maruška Chocholoušová, Betty Manďáková
Trenér: Sabina Vassileva
  • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.10., Louny
  • 4. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
  • 5. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
  • 6. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
  • 6. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava
  • 7. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno
  • 7. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2. - 3.4., Semily


I. výkonnostní třída

Dětská kategorie (věk 8-10 let)

Sportovní aerobik - trio

Niki Ullrichová, Niki Selicharová, Deniska Kottová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Brenton Andreoli
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.10., Louny
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
  • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
  • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2. - 3.4., Semily

Sportovní aerobik - jednotlivkyně I.

Nikolka Ullrichová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Brenton Andreoli
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.10., Louny
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
  • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
  • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2. - 3.4., Semily

Sportovní aerobik - jednotlivkyně II.

Nicolka Selicharová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.10., Louny
  • 5. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
  • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
  • 4. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
  • 4. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava
  • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno

Fitness Aerobic Team - LADY GAGA

Složení: Valinka Kovaříková, Andrejka Šimáčková, Deniska Kottová, Viktorka Čedíková, Adélka Kronbauerová, Nikolka Vostřáková, Natálka Quittnerová, Natálka Capůrková
Trenér: Bětka Budinská, Anička Ondrejková
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.10., Louny
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016, 31.9. - 2.10., Praha
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10. - 11.6., Havlíčkův Brod
  • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14. - 15.5., Praha
  • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 30.4. - 1.5., Ostrava
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 16. - 17.4., Brno
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2. - 3.4., Semily


II. výkonnostní třída

Sportovní aerobik - týmy 8 - 10 let - ČTYŘKA

Andrejka Šimáčková, Valinka Kovaříková, Nikolka Vostřáková, Natálka Quittnerová
Trenér: Verunka Brnková, Kája Bouzková
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.10., Louny
  • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 24.-25.9., Praha
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 4.-5.6., Mladá Boleslav
  • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8.5., Zlín
  • 6. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23.-24.5., Praha

Sportovní aerobik - 8 - 10 let - jednotlivkyně

Klárka Vávrová
Trenér: Anička Ondrejková
  • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12.-13.11., Mladá Boleslav
  • 5. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29.-30.10., Ostrava
  • 11. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 24.-25.9., Praha
  • 14. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 4.-5.6., Mladá Boleslav
  • 9. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8.5., Zlín
  • 15. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23.-24.5., Praha

Sportovní aerobik - 8 - 10 let - jednotlivkyně

Leonka Vańková
Trenér: Anička Ondrejková
  • 16. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 4.-5.6., Mladá Boleslav
  • 11. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8.5., Zlín
  • 16. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23.-24.5., Praha

Sportovní aerobik - 11 - 13 let - jednotlivkyně

Johanka Vodičková
Trenér: Anička Ondrejková
  • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 24.-25.9., Praha
  • 5. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 4.-5.6., Mladá Boleslav
  • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8.5., Zlín
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23.-24.5., Praha


III. výkonnostní třída

Sportovní aerobik - 8 - 10 let - jednotlivkyně

Terezka Pinkavová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Brenton Andreoli
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 24.-25.9., Praha
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 4.-5.6., Mladá Boleslav
  • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8.5., Zlín
  • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 23.-24.5., Praha

Sportovní aerobik - 8 - 10 let - tým

Nikolka Šmídová, Karolínka Dvořáková, Míša Maříková
Trenér: Anička Ondrejková, Mgr. Bára Ptáčková
  • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 24.-25.9., Praha
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 4.-5.6., Mladá Boleslav