Aktuality

30.10.2017
NESKUTEČNÝ HATTRICK PRO FC BHŠ!!!!!!!!
NÁŠ KLUB SE SVÝMI VÝSLEDKY STAL NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM MČR, MISTROVSTVÍ EVROPY I MISTROVSTVÍ SVĚTA! Gratulujeme všem našim skvělým reprezentantkám a mnohokrát děkujeme všem trenérkám!
Fotky naleznete v naší fotogalerii.
28.5.2017
Jsme opět NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM LETOŠNÍHO MISTROVSTVÍ EVROPY!!! Třikrát huráááá! :-)
25.2.2017
Již podeváté v řadě jsme NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM ROKU v ČR. Poděkování za tento nepřekonatelný úspěch patří všem trpělivým trenérkám, talentovaným dětem a skvělým rodičům!

Sportovní úspěchy v roce 2015



I. výkonnostní třída

Seniorská kategorie (věk 17 a více let)

Fitness Aerobic Team - GOOD LUCK TEAM

Složení týmu: Verunka Brnková, Kája Bouzková, Terezka Berounská, Ellen Činková, Jája Opršalová, Adélka Provazníková, Kačka Smíšková, Eliška Tipplová
Trenér: Bětka Budinská, Mgr. Bára Ptáčková
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14.11., Plzeň
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015, 24. - 25.10., Mladá Boleslav
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 3. - 4.10., Kladno
  • 3. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2015, 12. - 15.5., Dordrecht - Holandsko
  • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.5., Semily
  • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11. - 12.4., Brno
  • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29.3., Ostrava
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8.3., Kladno

Juniorská kategorie (věk 14-16 let)

Sportovní aerobik - trio I. - SA K-A-T

Složení: Adélka Zankelová, Terezka Uhlová, Kája Michková
Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14.11., Plzeň
  • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015, 24. - 25.10., Mladá Boleslav
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 3. - 4.10., Kladno
  • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2015, 12. - 15.5., Dordrecht - Holandsko
  • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.5., Semily
  • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11. - 12.4., Brno
  • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29.3., Ostrava
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8.3., Kladno

Sportovní aerobik - trio II. - SA L-A-K

Složení: Lucka Vesecká, Andrejka Provazníková, Klárka Kalendová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Brenton Andreoli
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14.11., Plzeň
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015, 24. - 25.10., Mladá Boleslav
  • 4. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2015, 12. - 15.5., Dordrecht - Holandsko
  • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.5., Semily
  • 3. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11. - 12.4., Brno
  • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29.3., Ostrava
  • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8.3., Kladno

Sportovní aerobik - jednotlivkyně

Kačka Sekerová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 4. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015, 24. - 25.10., Mladá Boleslav
  • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 3. - 4.10., Kladno
  • 8. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2015, 12. - 15.5., Dordrecht - Holandsko
  • 4. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.5., Semily
  • 3. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11. - 12.4., Brno
  • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29.3., Ostrava

Fitness Aerobic team - tým I. - ADDAMS FAMILY

Složení: Lucinka Vesecká, Andrejka Provazníková, Klárka Kalendová, Sonička Fefková, Anička Činková, Barunka Netušilová, Eliška Krajíčková, Kačka Sekerová
Trenér: Bětka Budinská, Mgr. Bára Ptáčková
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14.11., Plzeň
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015, 24. - 25.10., Mladá Boleslav
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 3. - 4.10., Kladno
  • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2015, 12. - 15.5., Dordrecht - Holandsko
  • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.5., Semily
  • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11. - 12.4., Brno
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29.3., Ostrava
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8.3., Kladno

Fitness Aerobic Team - tým II. - TEAM FRANCIE

Složení týmu: Adélka Šnajdrová, Eva Kratochvílová, Míša Kopečná, Kačka Hadravová, Kristýna Vachtová, Venda Leignerová, Kristýna Pácalová, Anička Kacafírková, Bára Janáková, Klárka Viplerová
Trenér: Renata Myjavcová
  • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14.11., Plzeň
  • 4. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015, 24. - 25.10., Mladá Boleslav
  • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 3. - 4.10., Kladno
  • 4. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.5., Semily
  • 4. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11. - 12.4., Brno
  • 4. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29.3., Ostrava
  • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8.3., Kladno

Kadetská kategorie (věk 11-13 let)

Sportovní aerobik - jednotlivkyně I.

Viktorka Prokopová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14.11., Plzeň
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015, 24. - 25.10., Mladá Boleslav
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 3. - 4.10., Kladno
  • 1. místo Letní Olympiáda dětí a mládeže, 16.6., Plzeň
  • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2015, 12. - 15.5., Dordrecht - Holandsko
  • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.5., Semily
  • 1. místo Nominační závod na LOMD, 25.4., Praha
  • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11. - 12.4., Brno
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29.3., Ostrava
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8.3., Kladno

Sportovní aerobik - jednotlivkyně II.

Maruška Brousilová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29.3., Ostrava

Sportovní aerobik - trio - ARMY TEAM

Složení: Lucinka Brousková, Dáda Kamešová, Barča Netušilová
Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015, 24. - 25.10., Mladá Boleslav
  • 3. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2015, 12. - 15.5., Dordrecht - Holandsko
  • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11. - 12.4., Brno
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29.3., Ostrava
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8.3., Kladno

Fitness Aerobic team - tým I. - ROZTLESKÁVAČKY - CHEERLEADERS TEAM

Složení: Deniska Baraníková, Deniska Sladovníková, Kristinka Komárková, Šarlot Jančová, Dianka Procházková, Agátka Nováková, Barunka Svobodová, Míša Novotná, Dáda Kamešová
Trenér: Bětka Budinská, Anička Ondrejková
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14.11., Plzeň
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015, 24. - 25.10., Mladá Boleslav
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 3. - 4.10., Kladno
  • 1. místo Finále Žij Pohybem - VÍTĚZ LIGY, 13.6., Praha
  • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2015, 12. - 15.5., Dordrecht - Holandsko
  • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.5., Semily
  • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11. - 12.4., Brno
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29.3., Ostrava
  • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8.3., Kladno

Fitness Aerobic Team - tým II. - ŠPANĚLKY

Složení: Anička Mrňavá, Adélka Manďáková, Barča Jančíková, Verunka Vítková, Klárka Kulhánková, Nikolka Procházková, Nelinka Šnajdrová, Barunka Kratochvílová
Trenér: Anička Ondrejková, Bětka Budinská, Mgr. Bára Ptáčková
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14.11., Plzeň
  • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015, 24. - 25.10., Mladá Boleslav
  • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 3. - 4.10., Kladno
  • 5. místo MISTROVSTVÍ EVROPY FISAF 2015, 12. - 15.5., Dordrecht - Holandsko
  • 4. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.5., Semily
  • 4. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11. - 12.4., Brno
  • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29.3., Ostrava
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8.3., Kladno


Dětská kategorie (věk 8-10 let)

Sportovní aerobik - trio 8 - 10 let I. - HVĚZDIČKY

Adélka Kalousová, Isabelka Šroubková, Klárka Machová
Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
  • 4. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015, 24. - 25.10., Mladá Boleslav
  • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.5., Semily
  • 4. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11. - 12.4., Brno
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8.3., Kladno

Sportovní aerobik - trio 8 - 10 let II. - SRDÍČKA

Nikolka Truhlářová, Kája Rousková, Nelinka Haasová
Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
  • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14.11., Plzeň
  • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015, 24. - 25.10., Mladá Boleslav
  • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 3. - 4.10., Kladno
  • 4. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.5., Semily
  • 3. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11. - 12.4., Brno
  • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29.3., Ostrava
  • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8.3., Kladno

Fitness Aerobic Team - POLICAJTKY

Složení: Anetka Bednářová, Natálka Capůrková, Adélka Kalousová, Kristýnka Krajíčková, Nelinka Haasová, Nikolka Truhlářová, Isabelka Šroubková, Klárka Machová
Trenér: Anička Ondrejková, Renata Myjavcová
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14.11., Plzeň
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015, 24. - 25.10., Mladá Boleslav
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 3. - 4.10., Kladno
  • 1. místo Finále Žij Pohybem - VÍTĚZ LIGY, 13.6., Praha
  • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1. - 2.5., Semily
  • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11. - 12.4., Brno
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 28. - 29.3., Ostrava
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 7. - 8.3., Kladno


II. výkonnostní třída

Sportovní aerobik - týmy 8 - 10 let - LVÍČATA

Nikol Ullrichová, Nicol Selicharová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Brenton Andreoli
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 17.10., Ostrava
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11.10., Louny
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 26.9., Praha
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.5., Hradec Králové
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 18. - 19.4., Praha
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 21. - 22.3., Ostrava

Sportovní aerobik - 8 - 10 let - jednotlivkyně

Nikolka Ullrichová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 5. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14.11., Plzeň
  • 5. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015, 24. - 25.10., Mladá Boleslav
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 17.10., Ostrava
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11.10., Louny
  • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 26.9., Praha
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.5., Hradec Králové
  • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 18. - 19.4., Praha
  • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 21. - 22.3., Ostrava

Fitness aerobic team - 8-10 let - MUSIC

Složení: Johanka Vodičková, Verunka Šmídová, Julinka Hošková, Pavlínka Pojkarová, Nikolka Němečková, Pavlínka Gregorová, Maruška Chocholoušová, Betty Manďáková
Trenér: Sabina Vassileva
  • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14.11., Plzeň
  • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015, 24. - 25.10., Mladá Boleslav
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 17.10., Ostrava
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11.10., Louny
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 26.9., Praha
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.5., Hradec Králové
  • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 18. - 19.4., Praha
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 21. - 22.3., Ostrava

Sportovní aerobik - týmy 11 - 13 let

Asya Budaeva, Terezka Karbanová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Brenton Andreoli
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.5., Hradec Králové
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 18. - 19.4., Praha
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 21. - 22.3., Ostrava

Sportovní aerobik - jednotlivkyně 11 - 13 let

Kristýnka Krajíčková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015, 24. - 25.10., Mladá Boleslav
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 17.10., Ostrava
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.5., Hradec Králové
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 18. - 19.4., Praha
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 21. - 22.3., Ostrava

Sportovní aerobik - jednotlivkyně 11 - 13 let

Asya Budaeva
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.5., Hradec Králové

Sportovní aerobik - týmy 14 - 16 let

Klárka Viplerová, Anička Činková
Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11.10., Louny
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 26.9., Praha
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.5., Hradec Králové

Fitness aerobic team - 14-16 let - NO LIMIT

Složení: Kája Molíková, Nikolka Lásková, Monča Křemenová, Nikča Lhotáková, Kája Šimečková, Lucka Štědrová, Terka Samková
Trenér: Laura Vassileva
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 17.10., Ostrava
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 11.10., Louny
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 26.9., Praha
  • 5. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 8. - 9.5., Hradec Králové
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 18. - 19.4., Praha
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 21. - 22.3., Ostrava


III. výkonnostní třída

Sportovní aerobik - tým 8 - 10 let - KÁMOŠKY

Deniska Kottová, Adélka Kronbauerová, Andrejka Šimáčková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 1.11., České Budějovice
  • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.10., Louny
  • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 19.9., Semily
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 25. - 26.4., Zlín
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 14. - 15.3., Praha
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 21.2., Ostrava

Sportovní aerobik - tým 8 - 10 let - N+N

Natálka Quittnerová, Nikolka Vostřáková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 8. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.10., Louny
  • 9. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 19.9., Semily
  • 5. místo Fisaf Aerobic Cup, 16. - 17.5., Varnsdorf
  • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 25. - 26.4., Zlín
  • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 14. - 15.3., Praha
  • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 21.2., Ostrava

Sportovní aerobik - tým 8 - 10 let - TYGŘÍCI

Johanka Vodičková, Klárka Říhová, Valinka Kovaříková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Veronika Kolářová
  • 6. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.10., Louny
  • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 19.9., Semily
  • 9. místo Fisaf Aerobic Cup, 16. - 17.5., Varnsdorf
  • 6. místo Fisaf Aerobic Cup, 25. - 26.4., Zlín
  • 8. místo Fisaf Aerobic Cup, 14. - 15.3., Praha
  • 5. místo Fisaf Aerobic Cup, 21.2., Ostrava

Sportovní aerobik - tým 8 - 10 let - KOŤATA

Leonka Vaňková, Klárka Vávrová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Veronika Kolářová
  • 11. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.10., Louny
  • 7. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 19.9., Semily
  • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 16. - 17.5., Varnsdorf
  • 7. místo Fisaf Aerobic Cup, 25. - 26.4., Zlín

Sportovní aerobik - 8 - 10 let - jednotlivkyně

Viktorka Čedíková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 14.11., Plzeň
  • 4. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.10., Louny
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 19.9., Semily
  • 5. místo Fisaf Aerobic Cup, 16. - 17.5., Varnsdorf
  • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 25. - 26.4., Zlín
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 14. - 15.3., Praha
  • 5. místo Fisaf Aerobic Cup, 21.2., Ostrava

Sportovní aerobik - 8 - 10 let - jednotlivkyně

Deniska Kottová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 16. - 17.5., Varnsdorf