Aktuality

30.10.2017
NESKUTEČNÝ HATTRICK PRO FC BHŠ!!!!!!!!
NÁŠ KLUB SE SVÝMI VÝSLEDKY STAL NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM MČR, MISTROVSTVÍ EVROPY I MISTROVSTVÍ SVĚTA! Gratulujeme všem našim skvělým reprezentantkám a mnohokrát děkujeme všem trenérkám!
Fotky naleznete v naší fotogalerii.
28.5.2017
Jsme opět NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM LETOŠNÍHO MISTROVSTVÍ EVROPY!!! Třikrát huráááá! :-)
25.2.2017
Již podeváté v řadě jsme NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM ROKU v ČR. Poděkování za tento nepřekonatelný úspěch patří všem trpělivým trenérkám, talentovaným dětem a skvělým rodičům!

Sportovní úspěchy v roce 2014



I. výkonnostní třída

Seniorská kategorie (věk 17 a více let)

Sportovní aerobik - trio

Složení: Kačka Smíšková, Denisa Herodesová, Míša Holubcová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Bětka Budinská, Brenton Andreoli, Radka a Tereza Cihlářovy
  • 3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2014, 22. - 24.10., Praha
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
  • 3. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2014, 27. - 30.5., Vídeň - Schwechat
  • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod
  • 3. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13.4., Ostrava
  • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.3., Louny

Fitness Aerobic Team

Složení: Kačka Smíšková, Kačka Palková, Sabina Vassileva, Laura Vassileva, Zuzka Bláhová, Kristýna Hudačková, Eliška Tipplová, Kačka Ondrejková
Trenér: Bětka Budinská, Mgr. Bára Ptáčková
  • 2. místo I. výkonostní třída Fisaf, 8.11., Kladno
  • 3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2014, 22. - 24.10., Praha
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 20.9., Semily
  • 3. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2014, 27. - 30.5., Vídeň - Schwechat
  • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod
  • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13.4., Ostrava
  • 2. místo Žij Pohybem, 5.4., Praha
  • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.3., Louny

Juniorská kategorie (věk 14-16 let)

Sportovní aerobik - trio - SA K-A-T

Složení: Adélka Zankelová, Terezka Uhlová, Kája Michková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková, Brenton Andreoli
  • 3. místo I. výkonostní třída Fisaf, 8.11., Kladno
  • 4. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2014, 22. - 24.10., Praha
  • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 20.9., Semily
  • 3. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2014, 27. - 30.5., Vídeň - Schwechat
  • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod
  • 3. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13.4., Ostrava
  • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.3., Louny

Fitness Aerobic Team - tým I. - JUNGLE TEAM

Složení týmu: Verunka Brnková, Kája Bouzková, Terezka Berounská, Ellen Činková, Kája Michková, Barunka Komárková, Jája Opršalová, Adélka Provazníková
Trenér: Bětka Budinská, Mgr. Bára Ptáčková
  • 1. místo I. výkonostní třída Fisaf, 8.11., Kladno
  • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2014, MISTRYNĚ SVĚTA 2014, 22. - 24.10., Praha
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 20.9., Semily
  • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2014, 27. - 30.5., Vídeň - Schwechat
  • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod
  • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13.4., Ostrava
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.3., Louny

Fitness Aerobic Team - tým II. - Fitness Five - JAMES BOND TEAM

Složení týmu: Verunka Brnková, Kája Bouzková, Terezka Berounská, Ellen Činková, Jája Opršalová
Trenér: Bětka Budinská, Mgr. Bára Ptáčková
  • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod
  • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13.4., Ostrava

Fitness Aerobic Team - tým III. - MOVE TEAM

Složení týmu: Adélka Šnajdrová, Eva Kratochvílová, Jolča Zachová, Míša Kopečná, Kačka Hadravová, Kristýna Vachtová, Venda Leignerová, Kristýna Pácalová, Anička Kacafírková, Bára Janáková
Trenér: Bětka Budinská, Mgr. Bára Ptáčková, Laura Vassileva
  • 4. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
  • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 20.9., Semily
  • 2. místo Žij Pohybem, FINÁLE LIGY, 8.6., Praha
  • 1. místo Žij Pohybem, 18.5., Praha
  • 4. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod
  • 5. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13.4., Ostrava
  • 3. místo Žij Pohybem, 5.4., Praha
  • 5. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.3., Louny
  • 2. místo Žij Pohybem, 15.3., Praha

Fitness Aerobic Team - tým IV. - Fitness Five - MOVE TEAM

Složení týmu: Adélka Šnajdrová, Eva Kratochvílová, Kristýna Vachtová, Anička Kacafírková, Kristýna Pácalová
Trenér: Bětka Budinská, Laura Vassileva
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 20.9., Semily
  • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2014, 27. - 30.5., Vídeň - Schwechat
  • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod

Kadetská kategorie (věk 11-13 let)

Sportovní aerobik - jednotlivkyně I.

Kačenka Sekerová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 1. místo I. výkonostní třída Fisaf, 8.11., Kladno
  • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2014, MISTRYNĚ SVĚTA 2014, 22. - 24.10., Praha
  • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 20.9., Semily
  • 4. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2014, 27. - 30.5., Vídeň - Schwechat
  • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod
  • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13.4., Ostrava
  • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.3., Louny

Sportovní aerobik - jednotlivkyně II.

Viktorka Prokopová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 3. místo I. výkonostní třída Fisaf, 8.11., Kladno
  • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2014, 22. - 24.10., Praha
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 20.9., Semily
  • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2014, 27. - 30.5., Vídeň - Schwechat
  • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod
  • 3. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13.4., Ostrava
  • 4. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.3., Louny

Sportovní aerobik - trio I. - SA L-A-K

Složení: Lucinka Vesecká, Andrejka Provazníková, Klárka Kalendová, Dáda Kamešová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 2. místo I. výkonostní třída Fisaf, 8.11., Kladno
  • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2014, MISTRYNĚ SVĚTA 2014, 22. - 24.10., Praha
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 20.9., Semily
  • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2014, 27. - 30.5., Vídeň - Schwechat
  • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod
  • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13.4., Ostrava
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.3., Louny

Sportovní aerobik - trio II. - SA LIMIT

Složení: Lucinka Brousková, Maruška Brousilová, Dáda Kamešová, Kristýnka Jurášková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 1. místo I. výkonostní třída Fisaf, 8.11., Kladno
  • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2014, 22. - 24.10., Praha
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
  • 3. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2014, 27. - 30.5., Vídeň - Schwechat
  • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod
  • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13.4., Ostrava
  • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.3., Louny

Fitness Aerobic team - tým I. - MOTORKÁŘKY - HARLEY GIRLS

Složení: Lucinka Vesecká, Andrejka Provazníková, Klárka Kalendová, Dáda Kamešová, Sonička Fefková, Anička Činková, Barunka Netušilová, Eliška Krajíčková, Kačka Sekerová
Trenér: Bětka Budinská, Mgr. Bára Ptáčková
  • 1. místo I. výkonostní třída Fisaf, 8.11., Kladno
  • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2014, MISTRYNĚ SVĚTA 2014, 22. - 24.10., Praha
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 20.9., Semily
  • 1. místo Žij Pohybem, VÍTĚZOVÉ FINÁLE LIGY, 8.6., Praha
  • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2014, 27. - 30.5., Vídeň - Schwechat
  • 1. místo Žij Pohybem, Liga A, 18.5., Praha
  • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod
  • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13.4., Ostrava
  • 1. místo Žij Pohybem, Liga A, 5.4., Praha
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.3., Louny

Fitness Aerobic team - tým II. - CHARLIE´S ANGELS

Složení: Deniska Baraníková, Deniska Sladovníková, Barunka Jančíková, Kristinka Komárková, Šarlot Jančová, Dianka Procházková, Agátka Nováková, Barunka Svobodová, Míša Novotná
Trenér: Bětka Budinská, Mgr. Bára Ptáčková, Anička Ondrejková
  • 3. místo I. výkonostní třída Fisaf, 8.11., Kladno
  • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 20.9., Semily
  • 4. místo Žij Pohybem, FINÁLE LIGY, 8.6., Praha
  • 4. místo Žij Pohybem, Liga A, 18.5., Praha
  • 4. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod
  • 4. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13.4., Ostrava
  • 3. místo Žij Pohybem, Liga A, 5.4., Praha
  • 4. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.3., Louny

Fitness Aerobic Team - tým III. - Fitness Five - MEXICO TEAM

Složení týmu: Deniska Baraníková, Kristinka Komárková, Šarlot Jančová, Dianka Procházková, Agátka Nováková, Míša Novotná
Trenér: Bětka Budinská, Anička Ondrejková
  • 2. místo I. výkonostní třída Fisaf, 8.11., Kladno
  • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2014, 22. - 24.10., Praha
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 20.9., Semily
  • 3. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2014, 27. - 30.5., Vídeň - Schwechat
  • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod


Dětská kategorie (věk 8-10 let)

Sportovní aerobik - jednotlivkyně I.

Verunka Vítková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 5. místo I. výkonostní třída Fisaf, 8.11., Kladno
  • 7. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
  • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 20.9., Semily
  • 4. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod
  • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13.4., Ostrava
  • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.3., Louny

Sportovní aerobik - jednotlivkyně II.

Kristýnka Krajíčková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 1. místo I. výkonostní třída Fisaf, 8.11., Kladno
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 20.9., Semily
  • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod
  • 3. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13.4., Ostrava
  • 4. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.3., Louny

Sportovní aerobik - trio - LADIES

Složení: Kristýnka Krajíčková, Verunka Vítková, Nikolka Truhlářová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková
  • 1. místo I. výkonostní třída Fisaf, 8.11., Kladno
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 20.9., Semily
  • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod
  • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13.4., Ostrava
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.3., Louny

Sportovní aerobik - týmy 8 - 10 let - BERUŠKY

Adélka Kalousová, Isabelka Šroubková, Klárka Machová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Verunka Brnková, Kája Bouzková
  • 4. místo I. výkonostní třída Fisaf, 8.11., Kladno
  • 5. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava

Fitness Aerobic Team - HVĚZDIČKY

Složení: Anička Mrňavá, Anetka Bednářová, Natálka Capůrková, Adélka Manďáková, Verunka Svobodová, Klárka Kulhánková, Nikolka Procházková, Nelinka Šnajdrová, Barunka Kratochvílová
Trenér: Bětka Budinská, Mgr. Bára Ptáčková, Markéta Kolářová
  • 1. místo I. výkonostní třída Fisaf, 8.11., Kladno
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2014, 3. - 4.10., Ostrava
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 20.9., Semily
  • 2. místo Žij Pohybem, FINÁLE LIGY, 8.6., Praha
  • 2. místo Žij Pohybem, 18.5., Praha
  • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.5., Havlíčkův Brod
  • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 12. - 13.4., Ostrava
  • 2. místo Žij Pohybem, 5.4., Praha
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 29. - 30.3., Louny


II. výkonnostní třída

Sportovní aerobik - jednotlivkyně 14 - 16 let

Sonička Fefková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 13.9., Praha

Sportovní aerobik - jednotlivkyně 14 - 16 let

Anička Činková
Trenér: Brenton Andreoli, Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 18.10., Praha
  • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 13.9., Praha

Sportovní aerobik - týmy 11 - 13 let - SA LIMIT

Maru Brousilová, Lucinka Brousková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • holčičky po prvním vyhraném závodě ihned přestoupily soutěžit do nejvyšší výkonnostní třídy
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 8.3., Praha

Sportovní aerobik - týmy 8 - 10 let - BERUŠKY

Adélka Kalousová, Isabelka Šroubková, Klárka Machová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Hanka Šulcová
  • holčičky na podzim přwstoupily soutěžit do nejvyšší výkonnostní trídy
  • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 13.9., Praha
  • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 7.- 8.6., Mladá Boleslav
  • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 17.- 18.5., Semily
  • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 27.4., Louny
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 8.3., Praha

Sportovní aerobik - týmy 8 - 10 let - SLUNÍČKA

Kája Rousková, Nelinka Haasová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Hanka Šulcová
  • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 18.10., Praha
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 13.9., Praha
  • 6. místo Fisaf Aerobic Cup, 7.- 8.6., Mladá Boleslav
  • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 17.- 18.5., Semily
  • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 27.4., Louny
  • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 8.3., Praha

Sportovní aerobik - jednotlivkyně 8 - 10 let

Anička Mrňavá
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 7. místo Fisaf Aerobic Cup, 7.- 8.6., Mladá Boleslav
  • 8. místo Fisaf Aerobic Cup, 17.- 18.5., Semily

Sportovní aerobik - týmy senior - SA BRNKA

Verunka Brnková, Kája Bouzková, Marťa Černá
Trenér: Bětka Budinská, Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová,
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 18.10., Praha
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 13.9., Praha
  • 5. místo Fisaf Aerobic Cup, 7.- 8.6., Mladá Boleslav
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 17.- 18.5., Semily
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 27.4., Louny


III. výkonnostní třída

Sportovní aerobik - trio 8 - 10 let - LVÍČATA

Nikolka Ullrichová, Nikolka Selicharová, Betynka Manďáková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Brenton Andreoli, Veronika Kolářová
  • 5. místo Fisaf Aerobic Cup, 1.11., České Budějovice
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.10., Varnsdorf
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 27.- 28.9., Praha
  • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 7.- 8.6., Mladá Boleslav
  • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 17.- 18.5., Semily
  • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 25.4., Louny
  • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 22.2., Praha

Sportovní aerobik - trio 8 - 10 let - jednotlivkyně

Nikolka Ullrichová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 5. místo Fisaf Aerobic Cup, 1.11., České Budějovice
  • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.10., Varnsdorf
  • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 27.- 28.9., Praha

Fitness aerobic team - 8-10 let - SESTRY

Složení: Barunka Tomková, Johanka Vodičková, Terezka Vysloužilová, Verunka Šmídová, Julinka Hošková, Pavlínka Pojkarová, Kristýnka Pokorná, Maruška Chocholoušová
Trenér: Hanka Šulcová, Sabina Vassileva
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 1.11., České Budějovice
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.10., Varnsdorf
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 27.- 28.9., Praha
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 7.- 8.6., Mladá Boleslav
  • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 17.- 18.5., Semily
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 25.4., Louny
  • 3. místo Žij Pohybem, 5.4., Praha
  • 2. místo Žij Pohybem, 15.3., Praha
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 22.2., Praha

Sportovní aerobik - jednotlivkyně 11 - 13 let

Klárka Viplerová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Brenton Andreoli
  • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 1.11., České Budějovice
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.10., Varnsdorf
  • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 27.- 28.9., Praha
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 7.- 8.6., Mladá Boleslav
  • 11. místo Fisaf Aerobic Cup, 17.- 18.5., Semily

Sportovní aerobik - jednotlivkyně 11 - 13 let

Asya Budaeva
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 1.11., České Budějovice

Sportovní aerobik - trio 11 - 13 let

Asya Budaeva, Terezka Karbanová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Brenton Andreoli, Veronika Kolářová
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 1.11., České Budějovice
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.10., Varnsdorf
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 27.- 28.9., Praha

Sportovní aerobik - jednotlivkyně 14 - 16 let

Adélka Nováková
Trenér: Brenton Andreoli
  • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 7.- 8.6., Mladá Boleslav
  • 5. místo Fisaf Aerobic Cup, 17.- 18.5., Semily

Fitness aerobic team - 14-16 let - SUPERHEROES

Složení: Kája Molíková, Nikolka Lásková, Barča Rakušanová, Monča Křemenová, Nikča Lhotáková, Kája Šimečková, Pája Kučerová, Terka Samková
Trenér: Anička Ondrejková, Hanka Šulcová, Míša Kaprálková
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 1.11., České Budějovice
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.10., Varnsdorf
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 27.- 28.9., Praha
  • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 7.- 8.6., Mladá Boleslav
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 17.- 18.5., Semily
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 26.4., Louny
  • 1. místo Žij Pohybem, Liga C, 5.4., Praha