Aktuality

30.10.2017
NESKUTEČNÝ HATTRICK PRO FC BHŠ!!!!!!!!
NÁŠ KLUB SE SVÝMI VÝSLEDKY STAL NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM MČR, MISTROVSTVÍ EVROPY I MISTROVSTVÍ SVĚTA! Gratulujeme všem našim skvělým reprezentantkám a mnohokrát děkujeme všem trenérkám!
Fotky naleznete v naší fotogalerii.
28.5.2017
Jsme opět NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM LETOŠNÍHO MISTROVSTVÍ EVROPY!!! Třikrát huráááá! :-)
25.2.2017
Již podeváté v řadě jsme NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM ROKU v ČR. Poděkování za tento nepřekonatelný úspěch patří všem trpělivým trenérkám, talentovaným dětem a skvělým rodičům!

Sportovní úspěchy v roce 2013



I. výkonnostní třída

Juniorská kategorie (věk 14-16 let)

Fitness aerobic – tým I.

Složení: Kateřina Ondrejková, Sabina Vassileva, Laura Vassileva, Eliška Tipplová, Kristýna Hudáčková, Kristýna Blažková, Zuzana Bláhová, Kateřina Palková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Bětka Budinská
  • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2.11., Havlíčkův Brod
  • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA,TITUL I. VÍCEMISTRYNĚ SVĚTA, 14.- 17.10., Bělehrad, Srbsko
  • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY,TITUL II. VÍCEMISTRYNĚ REPUBLIKY, 5.-6.10., Kladno
  • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5., Brno
  • 1. místo Mistrovství Evropy FISAF, TITUL MISTRYŇ EVROPY 2013, 8.-9.5., Belgie - Antwerpy
  • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 6.-7.4., Louny
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 23.3., Praha

Fitness aerobic – JAMES BOND TEAM

Složení týmu: Jana Opršalová, Bára Komárková, Veronika Brnková, Karolína Bouzková, Ellen Činková, Tereza Berounská, Martina Černá, Kateřina Smíšková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Bětka Budinská
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2.11., Havlíčkův Brod
  • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA,TITUL MISTRYNĚ SVĚTA, 14.- 17.10., Bělehrad, Srbsko
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, TITUL MISTRYNĚ REPUBLIKY, 5.-6.10., Kladno
  • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5., Brno
  • 3. místo Mistrovství Evropy FISAF, TITUL II. VÍCEMISTRYŇ EVROPY 2013, 8.-9.5., Belgie - Antwerpy
  • 3. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 6.-7.4., Louny
  • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 23.3., Praha

Sportovní aerobik - trio

Složení: Karolína Bouzková, Barbara Komárková, Veronika Brnková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 4. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5., Brno
  • 4. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 6.-7.4., Louny
  • 4. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 23.3., Praha

Kadetská kategorie (věk 11-13 let)

Sportovní aerobik - jednotlivkyně I.

Kateřina Sekerová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2.11., Havlíčkův Brod
  • 4. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA, 14.- 17.10., Bělehrad, Srbsko
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, TITUL MISTRYNĚ REPUBLIKY, 5.-6.10., Kladno
  • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5., Brno
  • 1. místo Mistrovství Evropy FISAF, TITUL MISTRYNĚ EVROPY 2013, 8.-9.5., Belgie - Antwerpy
  • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 6.-7.4., Louny
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 23.3., Praha

Sportovní aerobik - jednotlivkyně II.

Anna Činková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2.11., Havlíčkův Brod
  • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA,TITUL I. VÍCEMISTRYNĚ SVĚTA, 14.- 17.10., Bělehrad, Srbsko
  • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, TITUL II. VÍCEMISTRYNĚ REPUBLIKY,5.-6.10., Kladno
  • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5., Brno
  • 2. místo Mistrovství Evropy FISAF, TITUL VÍCEMISTRYNĚ EVROPY 2013, 8.-9.5., Belgie - Antwerpy
  • 3. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 6.-7.4., Louny
  • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 23.3., Praha

Sportovní aerobik - jednotlivkyně 11 - 13 let

Viktorka Prokopová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2.11., Havlíčkův Brod
  • 4. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 5.-6.10., Kladno
  • Viktorka na začátku podzimní sezóny přestoupila soutěžit a bojovat do nejvyšší výkonnostní třídy

Sportovní aerobik - trio I. - SA L-A-K

Složení: Lucie Vesecká, Andrea Provazníková, Klára Kalendová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2.11., Havlíčkův Brod
  • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA,TITUL I. VÍCEMISTRYNĚ SVĚTA, 14.- 17.10., Bělehrad, Srbsko
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, TITUL MISTRYNĚ REPUBLIKY, 5.-6.10., Kladno
  • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5., Brno
  • 1. místo Mistrovství Evropy FISAF, TITUL MISTRYŇ EVROPY 2013, 8.-9.5., Belgie - Antwerpy
  • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 6.-7.4., Louny
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 23.3., Praha

Sportovní aerobik - trio II. - SA K-A-T

Složení: Karolína Michková, Anna Činková, Tereza Uhlová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA,TITUL MISTRYNĚ SVĚTA, 14.- 17.10., Bělehrad, Srbsko
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, TITUL I. VÍCEMISTRYNĚ REPUBLIKY, 5.-6.10., Kladno
  • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5., Brno
  • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 6.-7.4., Louny
  • na 1. nominačním závodě kvůli nemoci Terezky bohužel nemohly startovat

Fitness aerobic – tým I. - GANGNAM STYLE GIRLS

Složení: Kačka Sekerová, Lucka Vesecká, Andrejka Provazníková, Eliška Krajíčková, Klárka Kalendová, Soňa Fefková, Kája Michková, Adélka Zankelová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Bětka Budinská
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2.11., Havlíčkův Brod
  • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA,TITUL MISTRYNĚ SVĚTA, 14.- 17.10., Bělehrad, Srbsko
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, TITUL MISTRYNĚ REPUBLIKY,5.-6.10., Kladno
  • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5., Brno
  • 1. místo Mistrovství Evropy FISAF, TITUL MISTRYŇ EVROPY 2013, 8.-9.5., Belgie - Antwerpy
  • 1. místo 1. Ligový závod, LIGA A, Žij Pohybem, 13.4., Praha
  • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 6.-7.4., Louny
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 23.3., Praha

Fitness aerobic – tým II. - SPICE GIRLS TEAM

Složení: Terka Huláková, Anička Kacafírková, Eva Kratochvílová, Kristýna Pácalová, Terka Uhlová, Venda Leignerová, Adélka Šnajdrová, Barča Janáková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Bětka Budinská
  • 3. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2.11., Havlíčkův Brod
  • 3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA,TITUL II. VÍCEMISTRYNĚ SVĚTA, 14.- 17.10., Bělehrad, Srbsko
  • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, TITUL II. VÍCEMISTRYNĚ REPUBLIKY,5.-6.10., Kladno
  • 1. místo 3. Ligový závod, LIGA B, Žij Pohybem, 8.6., Praha
  • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5., Brno
  • 2. místo Mistrovství Evropy FISAF, TITUL VÍCEMISTRYŇ EVROPY 2013, 8.-9.5., Belgie - Antwerpy
  • 3. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 6.-7.4., Louny
  • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 23.3., Praha


Dětská kategorie (věk 8-10 let)

Sportovní aerobik - jednotlivkyně I.

Lucka Brousková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2.11., Havlíčkův Brod
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, TITUL I. VÍCEMISTRYNĚ REPUBLIKY,5.-6.10., Kladno
  • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5., Brno
  • 1. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 6.-7.4., Louny
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 23.3., Praha
  • 1. místo II. VT, Fisaf Aerobic Cup, 2.3., Kladno

Sportovní aerobik - jednotlivkyně II.

Mařenka Brousilová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2.11., Havlíčkův Brod
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, TITUL MISTRYNĚ REPUBLIKY,5.-6.10., Kladno

Sportovní aerobik - týmy 8 - 10 let

Složení: Kristýnka Jurášková, Kristýnka Krajíčková, Verunka Vítková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2.11., Havlíčkův Brod
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, TITUL I. VÍCEMISTRYNĚ REPUBLIKY,5.-6.10., Kladno

Fitness aerobic - FITNESS SRDÍČKA

Složení: Anička Mrňavá, Barunka Jančíková, Klárka Kulhánková, Adélka Manďáková, Verča Svobodová, Eliška Holubcová, Barunka Kratochvílová, Nela Šnajdrová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková – Šulcová
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 2.11., Havlíčkův Brod
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, TITUL I. VÍCEMISTRYNĚ REPUBLIKY,5.-6.10., Kladno
  • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5., Brno
  • 2. místo 2. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 6.-7.4., Louny
  • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 23.3., Praha


II. výkonnostní třída

Sportovní aerobik - jednotlivkyně 11 - 13 let

Viktorka Prokopová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • Viktorka na začátku podzimní sezóny přestoupila soutěžit a bojovat do nejvyšší výkonnostní třídy
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 26.5., Praha
  • z důvodu nemoci bohužel na druhých závodech v Semilech startovat nemohla
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 2.3., Kladno

Sportovní aerobik - týmy 11 - 13 let

Složení: Barunka Netušilová, Barunka Svobodová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.11., Praha
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 28.9., Ostrava
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 26.5., Praha
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 19. - 21.4., Semily

Sportovní aerobik - jednotlivkyně 8 - 10 let

Lucka Brousková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • Lucinka již přestoupila soutěžit a bojovat do nejvyšší výkonnostní třídy
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 2.3., Kladno

Sportovní aerobik - jednotlivkyně 8 - 10 let

Terezka Herrmannová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 26.5., Praha
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 19. - 21.4., Semily
  • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 2.3., Kladno

Sportovní aerobik - týmy 8 - 10 let

Složení: Kristýnka Jurášková, Kristýnka Krajíčková, Verunka Vítková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • tento týmeček na začátku podzimní sezóny přestoupil soutěžit a bojovat do nejvyšší výkonnostní třídy
  • a to se jedná o úplně nové, malé závodnice!
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 28.9., Ostrava
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 26.5., Praha
  • holčičky závodí teprve první sezónu a hned po třetím závodě ve III.VT,
  • byly přeřazeny mezi mnohem zkušenější závodnice ve II.VT, kde si vedou hned medailově!

Fitness aerobic team - kategorie 11 - 13 let - FITNESS MEXIČANKY

Složení: Deniska Baraníková, Deniska Sladovníková, Dianka Procházková, Barča Netušilová, Šarlotka Jančová, Agátka Nováková, Míša Novotná, Kristinka Komárková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Bětka Budinská, Hanka Šulcová
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 10.11., Praha
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 28.9., Ostrava
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 26.5., Praha
  • 1. místo II. Ligový závod, LIGA B, Žij Pohybem, 11.5., Praha
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 19. - 21.4., Semily
  • 1. místo I. Ligový závod, LIGA B, Žij Pohybem, 13.4., Praha
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 2.3., Kladno

Fitness aerobic team - kategorie 14 - 16 let - FITNESS NANY

Složení: Nany Strožíková, Anička Vyšínová, Petra Chmelíková, Adéla Provazníková, Kačka Hadravová, Míša Kopečná, Jolča Zachová, Anet Korbová, Kristýna Vachtová
Trenér: Hanka Šulcová, Míša Kaprálková
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 28.9., Ostrava
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 26.5., Praha
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 19. - 21.4., Semily
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 2.3., Kladno

Sportovní aerobik - jednotlivkyně 17 a více let

Kačka Smíšková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 28.9., Ostrava
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 19. - 21.4., Semily

Sportovní aerobik - týmy 17 a více let

Složení: Kačka Smíšková, Jáňa Zahradníčková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 28.9., Ostrava
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 26.5., Praha

Sportovní aerobik - týmy 17 a více let

Složení: Tereza Pechová, Kristýna Drážková
Trenér: Bětka Budinská
  • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 28.9., Ostrava
  • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 26.5., Praha
  • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 19. - 21.4., Semily


III. výkonnostní třída

Sportovní aerobik - trio 8 - 10 let I.

Složení: Kristýnka Jurášková, Kristýnka Krajíčková, Verunka Vítková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • tento týmeček již na konci jarní sezóny přestoupil soutěžit a bojovat do vyšší výkonnostní třídy
  • a to se jedná o úplně nové, malé závodnice!
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.5., Ostrava
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 19. - 21.4., Semily
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 3.3., Kladno

Sportovní aerobik - trio 8 - 10 let II.

Složení: Adélka Kalousová, Anetka Bednářová, Karolína Rousková
Trenér: Hanka Šulcová, Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 9.11., České Budějovice
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.10., Praha
  • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 29.9., Ostrava
  • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.5., Ostrava
  • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 19. - 21.4., Semily
  • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 3.3., Kladno

Sportovní aerobik - trio 8 - 10 let III.

Složení: Nikolka Procházková, Nelinka Haasová
Trenér: Hanka Šulcová, Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 6. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 9.11., České Budějovice
  • 6. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.10., Praha
  • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 29.9., Ostrava
  • 5. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.5., Ostrava
  • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 19. - 21.4., Semily

Sportovní aerobik - trio 8 - 10 let IV.

Složení: Klárka Machová, Isabelka Šroubková, Nikolka Truhlářová
Trenér: Hanka Šulcová, Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 9.11., České Budějovice
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.10., Praha
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 29.9., Ostrava
  • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.5., Ostrava
  • 8. místo Fisaf Aerobic Cup, 19. - 21.4., Semily

Sportovní aerobik - duo 6 - 7 let

Složení: AnneMarie Kotherová, Natálka Capůrková
Trenér: Hanka Šulcová
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 9.11., České Budějovice
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.10., Praha
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 29.9., Ostrava
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.5., Ostrava
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 19. - 21.4., Semily

Sportovní aerobik - jednotlivkyně 8 - 10 let

Kristýnka Jurášková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • Kristýnka již na konci jarní sezóny přestoupila soutěžit a bojovat do vyšší výkonnostní třídy
  • a to se jedná o úplně novou, malou závodnici!
  • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.5., Ostrava
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 19. - 21.4., Semily
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 3.3., Kladno

Sportovní aerobik - jednotlivkyně 8 - 10 let

Kristýnka Krajíčková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • Kristýnka již na konci jarní sezóny přestoupila soutěžit a bojovat do vyšší výkonnostní třídy
  • a to se jedná o úplně novou, malou závodnici!
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.5., Ostrava
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 19. - 21.4., Semily
  • na prvních závodech na Kladně z důvodu nemoci nemohla startovat

Sportovní aerobik - jednotlivkyně 8 - 10 let

Verunka Vítková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • Verunka již na konci jarní sezóny přestoupila soutěžit a bojovat do vyšší výkonnostní třídy
  • a to se jedná o úplně novou, malou závodnici!
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.5., Ostrava
  • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 19. - 21.4., Semily
  • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 3.3., Kladno

Fitness aerobic team - kategorie 11 - 13 let - FITNESS ARGENTINA

Složení: Karolína Molíková, Nikola Lásková, Nikola Lhotáková, Karolína Šimečková, Bára Rakušanová, Monika Křemenová, Tereza Samková, Pavlína Kučerová
Trenér: Hanka Šulcová, Anna Ondrejková
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Fitness Cup, 9.11., České Budějovice
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.10., Praha
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 29.9., Ostrava
  • 1. místo 3. Ligový závod, LIGA C, Žij Pohybem, 8.6., Praha
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 12.5., Ostrava
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 19. - 21.4., Semily
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 3.3., Kladno