Aktuality

30.10.2017
NESKUTEČNÝ HATTRICK PRO FC BHŠ!!!!!!!!
NÁŠ KLUB SE SVÝMI VÝSLEDKY STAL NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM MČR, MISTROVSTVÍ EVROPY I MISTROVSTVÍ SVĚTA! Gratulujeme všem našim skvělým reprezentantkám a mnohokrát děkujeme všem trenérkám!
Fotky naleznete v naší fotogalerii.
28.5.2017
Jsme opět NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM LETOŠNÍHO MISTROVSTVÍ EVROPY!!! Třikrát huráááá! :-)
25.2.2017
Již podeváté v řadě jsme NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM ROKU v ČR. Poděkování za tento nepřekonatelný úspěch patří všem trpělivým trenérkám, talentovaným dětem a skvělým rodičům!

Sportovní úspěchy v roce 2012



Seniorská kategorie (věk 17 a více)

Sportovní aerobik - tým

Složení: Tereza Cihlářová, Radka Cihlářová, Kateřina Brabcová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2012, 15. - 19. 10., Dordrecht, Holandsko
  • 1. místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa, 6. – 7. 10., Kladno
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
  • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice

Fitness aerobic

Složení: Jana Dostálová, Monika Picková, Natálie Poloczková, Markéta Kolářová, Kateřina Peisarová, Tereza Pechová, Míša Kaprálková, Kristýna Drážková, Martina Matějková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Bětka Budinská
  • 4. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2012, 15. - 19. 10., Dordrecht, Holandsko
  • 3. místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa, 6. – 7. 10., Kladno
  • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
  • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
  • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice


Juniorská kategorie (věk 14-16 let)

Fitness aerobic – tým I.

Složení: Anna Ondrejková, Kateřina Ondrejková, Sabina Vassileva, Laura Vassileva, Eliška Tipplová, Kristýna Hudáčková, Kristýna Blažková, Zuzana Bláhová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 1. místo Aerobic and Fitness Cup, 10.11., Praha
  • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2012, 15. - 19. 10., Dordrecht, Holandsko
  • 1. místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa, 6. – 7. 10., Kladno
  • 2. místo Aerobic and Fitness Cup, 22. - 23. 9., Železný Brod
  • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ A KADETŮ 2012, 6.6. – 10.6., Praha
  • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4., Kladno
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice

Fitness aerobic – tým II.

Složení týmu: Jana Opršalová, Bára Komárková, Veronika Brnková, Karolína Bouzková, Ellen Činková, Michaela Málková, Tereza Berounská, Martina Černá
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Bětka Budinská
  • 3. místo Aerobic and Fitness Cup, 10.11., Praha
  • 3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2012, 15. - 19. 10., Dordrecht, Holandsko
  • 5. místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa, 6. – 7. 10., Kladno
  • 4. místo MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ A KADETŮ 2012, 6.6. – 10.6., Praha
  • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
  • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
  • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice

Sportovní aerobik - tým I.

Složení: Karolína Bouzková, Barbara Komárková, Veronika Brnková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 1. místo Aerobic and Fitness Cup, 10.11., Praha
  • 4. místo MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ A KADETŮ 2012, 6.6. – 10.6., Praha
  • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
  • 5. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
  • 4. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice

Kadetská kategorie (věk 11-13 let)

Sportovní aerobik - tým I.

Složení: Soňa Fefková, Karolína Michková, Adéla Zankelová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 1. místo Aerobic and Fitness Cup, 10.11., Praha
  • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2012, 15. - 19. 10., Dordrecht, Holandsko
  • 2. místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa, 6. – 7. 10., Kladno
  • 1. místo Aerobic and Fitness Cup, 22. - 23. 9., Železný Brod
  • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ A KADETŮ 2012, 6.6. – 10.6., Praha
  • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice

Sportovní aerobik - tým II.

Složení: Tereza Uhlová, Vendula Leignerová, Kačka Sekerová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 3. místo Aerobic and Fitness Cup, 10.11., Praha
  • 3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2012, 15. - 19. 10., Dordrecht, Holandsko
  • 3. místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa, 6. – 7. 10., Kladno
  • 3. místo Aerobic and Fitness Cup, 22. - 23. 9., Železný Brod
  • 3. místo MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ A KADETŮ 2012, 6.6. – 10.6., Praha
  • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
  • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
  • 2. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice

Sportovní aerobik - tým III.

Složení: Anna Činková, Klára Kalendová, Andrea Provazníková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Bětka Budinská
  • 2. místo Aerobic and Fitness Cup, 10.11., Praha
  • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2012, 15. - 19. 10., Dordrecht, Holandsko
  • 1. místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa, 6. – 7. 10., Kladno
  • 2. místo Aerobic and Fitness Cup, 22. - 23. 9., Železný Brod
  • 4. místo MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ A KADETŮ 2012, 6.6. – 10.6., Praha
  • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
  • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice

Fitness aerobic – tým I.

Složení: Kateřina Sekerová, Lucie Vesecká, Andrea Provazníková, Eliška Krajíčková, Klára Kalendová, Adéla Šnajdrová, Bára Janáková, Soňa Fefková, Kája Michková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Bětka Budinská
  • 2. místo Aerobic and Fitness Cup, 10.11., Praha
  • 3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2012, 15. - 19. 10., Dordrecht, Holandsko
  • 1. místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa, 6. – 7. 10., Kladno
  • 1. místo Aerobic and Fitness Cup, 22. - 23. 9., Železný Brod
  • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ A KADETŮ 2012, 6.6. – 10.6., Praha
  • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice

Fitness aerobic – tým II.

Složení: Tereza Huláková, Anna Kacafírková, Eva Kratochvílová, Zuzana Horáková, Kristýna Pácalová, Anna Strožíková, Anna Vyšínová, Kristýna Vachtová, Petra Chmelíková, Adéla Provazníková, Aneta Korbová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 3. místo Aerobic and Fitness Cup, 10.11., Praha
  • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2012, 15. - 19. 10., Dordrecht, Holandsko
  • 3. místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa, 6. – 7. 10., Kladno
  • 2. místo Aerobic and Fitness Cup, 22. - 23. 9., Železný Brod
  • 4. místo MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ A KADETŮ 2012, 6.6. – 10.6., Praha
  • 3. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
  • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
  • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice

Sportovní aerobik - jednotlivkyně

Anna Činková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 3. místo Aerobic and Fitness Cup, 10.11., Praha
  • 6. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2012, 15. - 19. 10., Dordrecht, Holandsko
  • 5. místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa, 6. – 7. 10., Kladno
  • 4. místo Aerobic and Fitness Cup, 22. - 23. 9., Železný Brod
  • 6. místo MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ A KADETŮ 2012, 6.6. – 10.6., Praha
  • 4. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
  • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
  • 4. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice

Sportovní aerobik - jednotlivkyně

Adéla Zankelová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 4. místo Aerobic and Fitness Cup, 10.11., Praha
  • 4. místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa, 6. – 7. 10., Kladno
  • 3. místo Aerobic and Fitness Cup, 22. - 23. 9., Železný Brod
  • 3. místo MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ A KADETŮ 2012, 6.6. – 10.6., Praha
  • 6. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
  • 4. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
  • 3. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Dance Cup, II. VT, 23. – 25. 3., Praha

Sportovní aerobik - jednotlivkyně

Lucie Vesecká
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 5. místo Aerobic and Fitness Cup, 10.11., Praha
  • 5. místo MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ A KADETŮ 2012, 6.6. – 10.6., Praha
  • 5. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
  • 5. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
  • 6. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice


Dětská kategorie (věk 8-10 let)

Sportovní aerobik – tým I.

Složení: Maru Brousilová, Baru Netušilová, Barča Svobodová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 1. místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa, 6. – 7. 10., Kladno
  • 1. místo Aerobic and Fitness Cup, 22. - 23. 9., Železný Brod
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Dance Cup, 16.6., Havlíčkův Brod
  • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice

Sportovní aerobik – tým II.

Složení: Lucka Brousková, Nela Šnajdrová, Tereza Herrmannová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 1. místo Aerobic and Fitness Cup, 10.11., Praha
  • 6. místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa, 6. – 7. 10., Kladno
  • 4. místo Aerobic and Fitness Cup, 22. - 23. 9., Železný Brod
  • 5. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
  • 5. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Dance Cup, II. VT, 30.3. – 1.4., Luhačovice
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Dance Cup, II. VT, 23. – 25. 3., Praha

Sportovní aerobik - jednotlivkyně

Maru Brousilová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 1. místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa, 6. – 7. 10., Kladno
  • 2. místo Aerobic and Fitness Cup, 22. - 23. 9., Železný Brod
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Dance Cup, 16.6., Havlíčkův Brod
  • 1. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Dance Cup, II. VT, 23. – 25. 3., Praha

Sportovní aerobik - jednotlivkyně

Baru Netušilová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 7. místo Fisaf Aerobic and Dance Cup, 16.6., Havlíčkův Brod
  • 7. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
  • 7. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
  • 5. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice
  • 7. místo Fisaf Aerobic and Dance Cup, II. VT, 23. – 25. 3., Praha

Fitness aerobic

Složení: Bára Jančíková, Klárka Kulhánková, Dianka Procházková, Šarlotka Jančová, Míša Novotná, Adélka Manďáková, Verča Svobodová, Tinka Komárková, Agátka Nováková, Deniska Baraníková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková – Šulcová, Hanka Šulcová, Lucka Hrdličková
  • 1. místo Aerobic and Fitness Cup, 10.11., Praha
  • 2. místo Kontrolní závod před Mistrovstvím světa, 6. – 7. 10., Kladno
  • 1. místo Aerobic and Fitness Cup, 22. - 23. 9., Železný Brod
  • 2. místo Fisaf Aerobic and Dance Cup, 16.6., Havlíčkův Brod
  • 2. místo 3. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 18.5. – 20.5., Semily
  • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 27. – 29. 4, Kladno
  • 1. místo 1. nominační závod, Fisaf Aerobic and Dance Cup, 30.3. – 1.4., Luhačovice
  • 1. místo Fisaf Aerobic and Dance Cup, II. VT, 23. – 25. 3., Praha


II. výkonnostní třída

Sportovní aerobik - tým 11 - 13 let

Složení: Petra Chmelíková, Adéla Provazníková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 4.11., České Budějovice
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 15. - 16. 9., Mladá Boleslav
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 18. - 20.5., Semily
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 11. – 13.5., Louny

Sportovní aerobik - jednotlivkyně 11 - 13 let

Eliška Krajíčková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 4.11., České Budějovice
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 15. - 16. 9., Mladá Boleslav
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 18. - 20.5., Semily
  • 4. místo Fisaf Aerobic Cup, 11. – 13.5., Louny

Sportovní aerobik - jednotlivkyně 11 - 13 let

Anetka Korbová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 3. místo Fisaf Aerobic Cup, 18. - 20.5., Semily
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 11. – 13.5., Louny


III. výkonnostní třída

Fitness aerobic team - kategorie 8 - 12 let

Složení: Karolína Molíková, Nikola Lásková, Nikola Lhotáková, Jolana Zachová, Karolína Šimečková, Denisa Sladovníková, Bára Rakušanová, Monika Křemenová, Tereza Samková
Trenér: Bětka Budinská, Hanka Šulcová
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 3.11., České Budějovice
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 14.10., Praha
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 2.6., Mladá Boleslav
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 26.5. – 27.5., Praha
  • 2. místo Fisaf Aerobic Cup, 11.5. – 13.5, Louny
  • 1. místo Fisaf Aerobic Cup, 25.3., Praha