Aktuality

30.10.2017
NESKUTEČNÝ HATTRICK PRO FC BHŠ!!!!!!!!
NÁŠ KLUB SE SVÝMI VÝSLEDKY STAL NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM MČR, MISTROVSTVÍ EVROPY I MISTROVSTVÍ SVĚTA! Gratulujeme všem našim skvělým reprezentantkám a mnohokrát děkujeme všem trenérkám!
Fotky naleznete v naší fotogalerii.
28.5.2017
Jsme opět NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM LETOŠNÍHO MISTROVSTVÍ EVROPY!!! Třikrát huráááá! :-)
25.2.2017
Již podeváté v řadě jsme NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM ROKU v ČR. Poděkování za tento nepřekonatelný úspěch patří všem trpělivým trenérkám, talentovaným dětem a skvělým rodičům!

Sportovní úspěchy v roce 2011


Seniorská kategorie (věk 17 a více)

Sportovní aerobik - tým

Složení: Tereza Cihlářová, Radka Cíhlářová, Zuzana Reissová
Trenér: Hanka Šulcová, Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA SENIORŮ, 18. – 22. říjen, Gold Coast - Austrálie
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 1. – 2. října, Praha >> Fotogalerie
  • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY SENIORŮ, 21. – 25. červen, Turín - Itálie >>Fotogalerie
  • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 14. – 15. květen, Havlíčkův Brod >> Fotogalerie
  • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 8. – 10. duben, Brno >> Fotogalerie
  • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 27. – 28. března, Kladno >> Fotogalerie

Fitness aerobic

Složení: Jana Dostálová, Monika Picková, Natálie Poloczková, Markéta Kolářová, Kateřina Peisarová, Bára Chmelařová, Renata Mielniková, Lucie Hrdličková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Bětka Budinská
  • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA SENIORŮ, 18. – 22. říjen, Gold Coast - Austrálie
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 1. – 2. října, Praha >> Fotogalerie
  • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY SENIORŮ, 21. – 25. červen, Turín - Itálie >>Fotogalerie
  • 3. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 14. – 15. květen, Havlíčkův Brod >> Fotogalerie
  • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 8. – 10. duben, Brno >> Fotogalerie
  • 2. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 27. – 28. března, Kladno >> Fotogalerie


Juniorská kategorie (věk 14-16 let)

Fitness aerobic – tým I.

Složení: Martina Černá, Martina Švecová, Kateřina Adamovičová, Michaela Kaprálková, Tereza Pechová, Martina Pinkerová, Martina Matějková, Kristýna Seidlová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 2. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 13. 11., České Budějovice
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 1. – 2. října, Praha >> Fotogalerie
  • 3. místo EUROPEAN OPEN CUP FOR CADETS AND JUNIORS, 21. – 25. červen, Turín >>Fotogalerie
  • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 14. – 15. květen, Havlíčkův Brod >> Fotogalerie
  • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 8. – 10. duben, Brno >> Fotogalerie
  • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 27. – 28. března, Kladno >> Fotogalerie

Fitness aerobic – tým II.

Složení týmu: Anna Ondrejková, Kateřina Ondrejková, Sabina Vassileva, Laura Vassileva, Eliška Tipplová, Tereza Zvolánková, Kristýna Hudáčková, Kristýna Blažková, Zuzana Bláhová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 3. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 13. 11., České Budějovice
  • 1. místo Aquila Aerobic Basic Cup 5.11., Praha
  • 4. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 1. – 2. října, Praha >> Fotogalerie
  • 4. místo EUROPEAN OPEN CUP FOR CADETS AND JUNIORS, 21. – 25. červen, Turín >>Fotogalerie
  • 5. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 14. – 15. květen, Havlíčkův Brod >> Fotogalerie
  • 6. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 8. – 10. duben, Brno >> Fotogalerie
  • 7. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 27. – 28. března, Kladno >> Fotogalerie


Kadetská kategorie (věk 11-13 let)

Sportovní aerobik - tým I.

Složení: Soňa Fefková, Karolína Michková, Adéla Zankelová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 2. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 13. 11., České Budějovice
  • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 6. 11., Havlíčkův Brod
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 1. – 2. října, Praha >> Fotogalerie
  • 1. místo EUROPEAN OPEN CUP FOR CADETS AND JUNIORS, 21. – 25. červen, Turín >>Fotogalerie
  • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 14. – 15. květen, Havlíčkův Brod >> Fotogalerie
  • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 8. – 10. duben, Brno >> Fotogalerie
  • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 27. – 28. března, Kladno >> Fotogalerie

Sportovní aerobik - tým II.

Složení: Tereza Uhlová, Vendula Leignerová, Aneta Korbová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 13. 11., České Budějovice
  • 2. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 6. 11., Havlíčkův Brod
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 1. – 2. října, Praha >> Fotogalerie
  • 2. místo EUROPEAN OPEN CUP FOR CADETS AND JUNIORS, 21. – 25. červen, Turín >>Fotogalerie
  • 3. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 14. – 15. květen, Havlíčkův Brod >> Fotogalerie
  • 2. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 8. – 10. duben, Brno >> Fotogalerie
  • 2. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 27. – 28. března, Kladno >> Fotogalerie

Sportovní aerobik - tým III.

Složení: Anna Vyšínová, Adéla Provazníková, Petra Chmelíková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 5. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 13. 11., České Budějovice
  • 4. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 6. 11., Havlíčkův Brod
  • 5. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 1. – 2. října, Praha >> Fotogalerie
  • 6. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 14. – 15. květen, Havlíčkův Brod >> Fotogalerie
  • 5. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 8. – 10. duben, Brno >> Fotogalerie
  • 4. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 27. – 28. března, Kladno >> Fotogalerie

Sportovní aerobik - jednotlivkyně

Anna Činková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 4. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 13. 11., České Budějovice
  • 2. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 6. 11., Havlíčkův Brod
  • 9. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 1. – 2. října, Praha >> Fotogalerie
  • 7. místo EUROPEAN OPEN CUP FOR CADETS AND JUNIORS, 21. – 25. červen, Turín >>Fotogalerie
  • 10. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 14. – 15. květen, Havlíčkův Brod >> Fotogalerie
  • 5. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 27. – 28. března, Kladno >> Fotogalerie

Fitness aerobic – tým I.

Složení: Jana Opršalová, Bára Komárková, Veronika Brnková, Karolína Bouzková, Ellen Činková, Michaela Málková, Tereza Berounská, Soňa Fefková, Karolína Michková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 2. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 13. 11., České Budějovice
  • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 6. 11., Havlíčkův Brod
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 1. – 2. října, Praha >> Fotogalerie
  • 1. místo EUROPEAN OPEN CUP FOR CADETS AND JUNIORS, 21. – 25. červen, Turín >>Fotogalerie
  • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 14. – 15. květen, Havlíčkův Brod >> Fotogalerie
  • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 8. – 10. duben, Brno >> Fotogalerie
  • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 27. – 28. března, Kladno >> Fotogalerie

Fitness aerobic – tým II.

Složení: Tereza Huláková, Anna Kacafírková, Eva Kratochvílová, Zuzana Horáková, Kristýna Pácalová, Anna Strožíková, Adéla Zankelová, Anna Vyšínová, Kristýna Vachtová
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Hanka Šulcová
  • 4. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 13. 11., České Budějovice
  • 3. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 6. 11., Havlíčkův Brod
  • 4. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 1. – 2. října, Praha >> Fotogalerie
  • 2. místo EUROPEAN OPEN CUP FOR CADETS AND JUNIORS, 21. – 25. červen, Turín >>Fotogalerie
  • 4. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 14. – 15. květen, Havlíčkův Brod >> Fotogalerie
  • 4. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 8. – 10. duben, Brno >> Fotogalerie
  • 4. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 27. – 28. března, Kladno >> Fotogalerie


Dětská kategorie (věk 8-10 let)

Sportovní aerobik – tým I.

Složení: Anna Činková, Kateřina Sekerová, Eliška Krajíčková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 2. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 13. 11., České Budějovice
  • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 6. 11., Havlíčkův Brod
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 1. – 2. října, Praha >> Fotogalerie
  • 2. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 14. – 15. květen, Havlíčkův Brod >> Fotogalerie
  • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 8. – 10. duben, Brno >> Fotogalerie
  • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 27. – 28. března, Kladno >> Fotogalerie

Sportovní aerobik – tým II.

Složení: Klára Kalendová, Lucie Vesecká, Andrea Provazníková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová, Bětka Budinská
  • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 13. 11., České Budějovice
  • 2. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 6. 11., Havlíčkův Brod
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 1. – 2. října, Praha >> Fotogalerie
  • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 14. – 15. květen, Havlíčkův Brod >> Fotogalerie
  • 2. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 8. – 10. duben, Brno >> Fotogalerie
  • 2. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 27. – 28. března, Kladno >> Fotogalerie

Fitness aerobic

Složení: Anna Činková, Kateřina Sekerová, Lucie Vesecká, Andrea Provazníková, Eliška Krajíčková, Klára Kalendová, Adéla Šnajdrová, Bára Janáková
Trenér: Mgr. Bára Ptáčková - Šulcová
  • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 13. 11., České Budějovice
  • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup 6. 11., Havlíčkův Brod
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, 1. – 2. října, Praha >> Fotogalerie
  • 2. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 14. – 15. květen, Havlíčkův Brod >> Fotogalerie
  • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 8. – 10. duben, Brno >> Fotogalerie
  • 1. místo Aquila Aerobic and Dance Cup, 27. – 28. března, Kladno >> Fotogalerie