Aktuality

30.10.2017
NESKUTEČNÝ HATTRICK PRO FC BHŠ!!!!!!!!
NÁŠ KLUB SE SVÝMI VÝSLEDKY STAL NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM MČR, MISTROVSTVÍ EVROPY I MISTROVSTVÍ SVĚTA! Gratulujeme všem našim skvělým reprezentantkám a mnohokrát děkujeme všem trenérkám!
Fotky naleznete v naší fotogalerii.
28.5.2017
Jsme opět NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM LETOŠNÍHO MISTROVSTVÍ EVROPY!!! Třikrát huráááá! :-)
25.2.2017
Již podeváté v řadě jsme NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM ROKU v ČR. Poděkování za tento nepřekonatelný úspěch patří všem trpělivým trenérkám, talentovaným dětem a skvělým rodičům!

Sportovní úspěchy v roce 2010


Seniorská kategorie (věk 17 a více)

Sportovní aerobik - tým

Složení: Tereza Cihlářová, Radka Cíhlářová, Zuzana Reissová
Trenér: Hanka Šulcová, Bára Šulcová
  • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA SENIORŮ, Eindhoven - Nizozemí >> Fotogalerie
  • 1. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, České Budějovice
  • 1. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2010, červen, Kladno >> Fotogalerie
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, KVĚTEN, ML. BOLESLAV >> Fotogalerie
  • 1. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, duben, Luhačovice >> Fotogalerie

Fitness aerobic

Složení: Markéta Kolářová, Martina Kolářová, Kateřina Peisarová, Bára Chmelařová, Renata Mielniková, Lucie Hrdličková, Nikola Čermáková, Tereza Jelínková, Denisa Pozníčková
Trenér: Bára Ptáčková - Šulcová, Bětka Budinská
  • 3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2010, říjen, Eindhoven - Nizozemí >> Fotogalerie
  • 2. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, České Budějovice
  • 2. místo MISTROVSTVÍ EVROPY 2010, červen, Kladno >> Fotogalerie
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, KVĚTEN, ML. BOLESLAV >> Fotogalerie
  • 3. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, duben, Luhačovice >> Fotogalerie


Juniorská kategorie (věk 14-16 let)

Fitness aerobic

Složení: Kateřina Adamovičová, Natálie Poloczková, Michaela Kaprálková, Tereza Pechová, Martina Pinkerová, Monika Picková, Markéta Šimáčková, Barbora Štulíková, Martina Matějková, Kristýna Seidlová
Trenér: Bára Šulcová
  • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2010, říjen, Eindhoven - Nizozemí >> Fotogalerie
  • 2. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, České Budějovice
  • 2. místo Open Tournament při MISTROVSTVÍ EVROPY 2010, červen, Kladno >> Fotogalerie
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, KVĚTEN, ML. BOLESLAV >> Fotogalerie
  • 1. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, duben, Luhačovice >> Fotogalerie


Kadetská kategorie (věk 11-13 let)

Sportovní aerobik - tým I.

Složení: Veronika Brnková, Barbara Komárková, Karolína Bouzková
Trenér: Bára Šulcová
  • 1. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, Havlíčkův Brod
  • 2. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2010, říjen, Eindhoven - Nizozemí >> Fotogalerie
  • 2. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, České Budějovice
  • 1. místo Open Tournament při MISTROVSTVÍ EVROPY 2010, červen, Kladno >> Fotogalerie
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, KVĚTEN, ML. BOLESLAV >> Fotogalerie
  • 2. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, duben, Luhačovice >> Fotogalerie

Sportovní aerobik - tým II.

Složení: Tereza Berounská, Ellen Činková, Michaela Málková
Trenér: Bára Šulcová
  • 3. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, Havlíčkův Brod
  • 3. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, České Budějovice
  • 4. místo Open Tournament při MISTROVSTVÍ EVROPY 2010, červen, Kladno >> Fotogalerie
  • 3. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, duben, Luhačovice >> Fotogalerie

Sportovní aerobik - tým III.

Složení: Anna Vyšínová, Adéla Provazníková, Petra Chmelíková
Trenér: Bára Šulcová
  • 2. místo Aquila Aerobic and Fitness BASIC Cup, listopad, Praha
  • 6. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, Havlíčkův Brod
  • 1. místo Aquila Aerobic and Fitness BASIC Cup, říjen, Semily
  • 5. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, České Budějovice
  • 9. místo Open Tournament při MISTROVSTVÍ EVROPY 2010, červen, Kladno >> Fotogalerie
  • 7. místo semifinále MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, květen, Brno >> Fotogalerie

Fitness aerobic – tým I.

Složení: Tereza Zvolánková, Katka Ondrejková, Anna Ondrejková, Eliška Tipplová, Laura Vassileva, Sabina Vassileva, Martina Švecová, Nicolette Smatanová, Martina Černá
Trenér: Hanka Šulcová
  • 2. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, Havlíčkův Brod
  • 3. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2010, říjen, Eindhoven - Nizozemí >> Fotogalerie
  • 3. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, České Budějovice
  • 2. místo Open Tournament při MISTROVSTVÍ EVROPY 2010, červen, Kladno >> Fotogalerie
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, KVĚTEN, ML. BOLESLAV >> Fotogalerie
  • 1. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, duben, Luhačovice >> Fotogalerie

Fitness aerobic – tým II.

Složení: Jana Opršalová, Bára Komárková, Veronika Brnková, Karolína Bouzková, Lucie Kolínová, Ellen Činková, Michaela Málková, Tereza Berounská
Trenér: Bára Šulcová
  • 3. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, Havlíčkův Brod
  • 1. místo MISTROVSTVÍ SVĚTA 2010, říjen, Eindhoven - Nizozemí >> Fotogalerie
  • 2. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, České Budějovice
  • 3. místo Open Tournament při MISTROVSTVÍ EVROPY 2010, červen, Kladno >> Fotogalerie
  • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, KVĚTEN, ML. BOLESLAV >> Fotogalerie
  • 3. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, duben, Luhačovice >> Fotogalerie

Fitness aerobic – tým III.

Složení: Anna Strožíková, Kristýna Hudáčková, Kristýna Blažková, Kristýna Eliášová, Kristýna Vachtová, Zuzana Bláhová, Bára Měchurová, Tereza Vondrová, Ivana Hronová
Trenér: Katka Knappová, Hanka Šulcová
  • 8. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, Havlíčkův Brod
  • 4. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, České Budějovice
  • 8. místo Open Tournament při MISTROVSTVÍ EVROPY 2010, červen, Kladno >> Fotogalerie
  • 5. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, KVĚTEN, ML. BOLESLAV >> Fotogalerie
  • 5. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, duben, Luhačovice >> Fotogalerie


Dětská kategorie (věk 8-10 let)

Sportovní aerobik – tým I.

Složení: Anna Činková, Karolína Michková, Soňa Fefková
Trenér: Bára Šulcová
  • 1. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, Havlíčkův Brod
  • 1. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, České Budějovice
  • 1. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, KVĚTEN, ML. BOLESLAV
  • 2. místo semifinále MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, květen, Brno >> Fotogalerie
  • 1. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, duben, Luhačovice >> Fotogalerie

Sportovní aerobik – tým II.

Složení: Eliška Krajíčková, Barbora Svobodová, Klára Kalendová
Trenér: Bára Šulcová
  • 2. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, Havlíčkův Brod
  • 2. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, České Budějovice
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, KVĚTEN, ML. BOLESLAV
  • 1. místo semifinále MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, květen, Brno >> Fotogalerie
  • 3. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, duben, Luhačovice >> Fotogalerie

Sportovní aerobik – tým III.

Složení: Kateřina Sekerová, Lucie Vesecká, Andrea Provazníková, Adéla Zankelová
Trenér: Bára Šulcová, Bětka Budinská
  • 3. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, Havlíčkův Brod
  • 3. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, České Budějovice
  • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, KVĚTEN, ML. BOLESLAV >> Fotogalerie
  • 3. místo semifinále MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, květen, Brno
  • 2. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, duben, Luhačovice >> Fotogalerie

Sportovní aerobik – tým IV.

Složení: Tereza Uhlová, Adéla Šnajdrová, Vendula Leignerová, Zuzka Horáková
Trenér: Bára Šulcová
  • 1. místo Aquila Aerobic and Fitness BASIC Cup, listopad, Praha
  • 7. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, Havlíčkův Brod
  • 1. místo Aquila Aerobic and Fitness BASIC Cup, říjen, Semily
  • 7. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, České Budějovice
  • 7. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, KVĚTEN, ML. BOLESLAV >> Fotogalerie

Fitness aerobic - tým I.

Složení: Anna Činková, Karolína Michková, Soňa Fefková, Kateřina Sekerová, Lucie Vesecká, Andrea Provazníková, Eliška Krajíčková, Barbora Svobodová, Klára Kalendová, Adéla Šnajdrová
Trenér: Bára Šulcová
  • 1. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, Havlíčkův Brod/li>
  • 2. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, České Budějovice
  • 2. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, KVĚTEN, ML. BOLESLAV >> Fotogalerie
  • 2. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, duben, Luhačovice >> Fotogalerie

Fitness aerobic - tým II.

Složení: Tereza Huláková, Anna Kacafírková, Eva Kratochvílová, Zuzana Horáková, Lucie Suchomelová, Bára Janáková, Tereza Businská, Aneta Korbová, Kristýna Pácalová
Trenér: Bára Šulcová
  • 2. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, Havlíčkův Brod/li>
  • 3. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, říjen, České Budějovice
  • 3. místo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010, KVĚTEN, ML. BOLESLAV >> Fotogalerie
  • 3. místo Aquila Aerobic and Fitness Cup, duben, Luhačovice >> Fotogalerie