Aktuality

22.6.2018
Přejeme všem našim klientkám, závodnicím a dětem krásné léto! Rozvrh na léto máte již vyvěšen, stejně tak jako fotky z naší Slavnostní 20ti leté Akademie! Děkujeme všem za účast, byli jste úžasní!
6.6.2018
Jsme opět NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM LETOŠNÍHO MISTROVSTVÍ EVROPY!!! Velká gratulace všem závodnicím a poklona trenérkám :-)
25.12.2018
Již podesáté v řadě jsme NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM ROKU v ČR. Poděkování za tento nepřekonatelný úspěch patří všem trpělivým trenérkám, talentovaným dětem a skvělým rodičům!
30.10.2017
NESKUTEČNÝ HATTRICK PRO FC BHŠ!!!!!!!!
NÁŠ KLUB SE SVÝMI VÝSLEDKY STAL NEJÚSPĚŠNĚJŠÍM KLUBEM MČR, MISTROVSTVÍ EVROPY I MISTROVSTVÍ SVĚTA! Gratulujeme všem našim skvělým reprezentantkám a mnohokrát děkujeme všem trenérkám!
Fotky naleznete v naší fotogalerii.

Přípravka sportovního aerobiku

Charakteristika kurzu

Do tohoto kurzu postupují výběrové děti z kurzu After Baby nebo talentované nově příchozí děti. Cílem tohoto kurzu je seznámení dětí se základními kroky a prvky závodního aerobiku, nácvik krokových variací a vazeb, rozvoj motoricko – funkčních schopností, odrazová a dopadová průprava, rozvoj flexibility, obratnosti, síly a koordinace. Vše je již specificky zaměřeno k přípravě na závodní aerobik.

Z tohoto kurzu přecházejí úspěšné děti do závodních týmů, které se účastní soutěží pro začátečníky (III. a II. výkonnostní třída) a po získání prvních medailí a cenných závodních zkušeností jsou ti nejlepší a nejpilnější vybíráni až do reprezentace FC BHŠ.

Každé pololetí je zakončené otevřenou hodinou pro rodiče a na konci školního roku mají děti veřejné vystoupení s ostatními závodníky a reprezentanty FC BHŠ.

Kurz probíhá 2x týdně.

PŘEDPOKLÁDANÉ dny a časy kurzu PŘÍPRAVKA SPORTOVNÍHO AEROBIKU 2017/2018:


Pondělí 16.30h - 17.30h
Čtvrtek 16.30h - 17.30h


!!! ZÁPIS DO KURZU PŘÍPRAVKA SPORTOVNÍHO AEROBIKU 2017/2018 !!!

Zápis do kurzu Přípravka bude probíhat ve čtvrtek 7.9. 2017 v 16 - 17:30h ve FC BHŠ (zrcadlová tělocvična ZŠ Burešova).
Pokud preferujete přihlášení do kurzu přes email, pište na: hankasulcova@seznam.cz
Začátek kurzu bude v pondělí 18.9.2017!


TĚŠÍME SE NA VÁS!